pátek, ledna 18, 2013

Dva vrcholy za sebou?

Plánovat dva vrcholy za sebou je v mém věku podivné, i pokud jde o vrcholy sportovní. Prostě dvakrát za sebou něco velkého je moc. Ironman Austria je velký vrchol. Po třech letech znovu na ironmanu. Start jsem vyhrál mezi mnoha účastníky v loterii, tak jsem si říkal, že v další loterii už úspěšný být nemůžu. Do losování UTMB jsem tak šel v klidu, s vidinou jasného neúspěchu. Vlastně jsem si chtěl pojistit lepší koeficient do losování přístí rok. Losování bylo právě dnes a ....


Zaplatil jsem to hned. Nač váhat. Obě akce od sebe dělí dva měsíce. Příprava na každou z nich by měla být úplně jiná. Vlastně vůbec nevím, jak bych měl trénovat. Nejspíš to dopadne tak, že jako obvykle trénovat ani moc nezačnu. Jen se občas proběhnu, projedu na kole a asi se budu muset jít i někdy projít. Snad zdraví jakž takž vydrží a postavím se i 30. srpna na start. S velkou pokorou, po loňském TDS vím, že to pro mne bude extrémně těžké. Snad se mi podaří projít v limitu, je to na mne tak tak. Držte mi palce, budu to potřebovat :)

7 komentářů:

Advid řekl(a)...

Co tě nezabije, .... :-)

12HonzaDe řekl(a)...

Ses dobrej a urcite budu drzet palce.. zivot je loterie:) a kdyz uz to vyjde, clovek by to nemel tak snadno pustit.
at se dari! 12:)

Šewy řekl(a)...

Ty vado Vláďo, teď už si jen musíš vsadit tu Sportku. :D

Vl001 řekl(a)...

Sportku občas zkouším. A výsledek? Jsem v mínusu :D

koyama řekl(a)...

Gratuluju a budu držet palce. Jinak to nejspíš bude chtít vybrat jinou peněžitou loterii. Protože to by bylo, abys do třetice všeho dobrého nepokryl náklady na dvě předchozí výhry. :)

Aldaman řekl(a)...

Držím palce už teď :-).

Anonymní řekl(a)...

gratulace k registraci na UTMB, jsem zvědav jak se popereš s IM a za 2 měsíce s UTMB