sobota, prosince 15, 2012

Vzít či nevzít?

Ta otázka se honí od pátku hlavou. Až do toho dne jsem měl o příští sezoně jasnou představu - zkusím se přihlásit na UTMB, když to nevyjde, vyberu si jinou hezkou zahraniční akci. Plus pár delších trailů po Čechách či Slovensku. A taky jsem si říkal, že jako takový malý vedlejšák dokončím svého desátého ironmana. Buď Moraviamana nebo Bigmana. Bez ambicí na prolomení 12hod, prostě jen tak. Myslím, že by to koleno zvládnout mohlo. Už pár týdnů chodím jednou týdně na spinning. Po prvním jsem musel koleno ledovat, teď je relativně v pohodě. Začal jsem zase trochu číst triatlonová media, no když už nemůžu moc trénovat, ať jsem aspoň teoreticky připraven. A uviděl jsem zmínku o tom, že na Ironman Austria 2013 budou před vánocemi z přihlášených losovat celkem 50 šťastlivců, kteří se po zaplacení běžného startovného mohou dostat do dávno beznadějně vyprodaného závodu. Tak jsem se taky zaregistroval. Jen tak. Nikdy v životě jsem nic nevyhrál, takže žádné riziko :) Od čtvrtka losují každý den dva "výherce". A toto se objevilo v pátek na webu:Takže najedou řeším dilema - zajet ještě jednou na větší závod nebo ne? Klagenfurt láká, zejména příslibem úžasné atmosféry. Klagenfurt zároveň mne i děsí - zejména plaveckou částí. Letos se plavalo bez gumy. V neoprenu uplavu ironmanskou distanci kdykoli i bez tréninku. Bez neoprenu jsem toho byl naposledy schopen někdy v roce 2009. Na kole to nebude žádný rekordní čas, mají tam prý pár kopečků. Ale asi to ujedu. A pak běh... no z toho obavu nemám. Naopak, rád bych se ve své modré kombinéze ještě jednou pěkně proběhl mezi spoustou lidí. Nejlépe ve vedru. A pomaličku předbíhal jednoho po druhém... Snad mi všichni neujedou :-) Rád bych to zkusil, ale stojí to za ty stovky eur?

Co byste mi poradili vy?

Obrázek výsledků ankety.
 

13 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

To plavání byl omyl, který se podle mě už znovu opakovat nebude, poprvé a naposled ;) IM

12HonzaDe řekl(a)...

No ja z toho citim, ze to chces zazit a tak mi to prijde jako pouze hypoteticka otazka.. (dal jsem ti pochopitelne jed!)
Protoze, kdyz se na neco takoveho ptas, tak je jasne, ze bys chtel... A kdyz my starsi po necem touzime, a kdyz uz touzime dostatecne.. Tak bychom to meli zkusit. Urcite to bude stat za to. Hlavne si nebudes vycitat, ze jsi se drzel pri zdi:).
Drzim palce! 12:)

Aldaman řekl(a)...

Jasně, že vzít. Je potřeba využít každé příležitosti, dokud to jde :-D.

AprilRuns řekl(a)...

Jed!

1bubobubo řekl(a)...

Určitě jeď - takhle mladý už to nikdy nepojedeš! :-)

Anonymní řekl(a)...

Naprosto jasně - jeď a všem tam ukaž!
Radek K.

Vl001 řekl(a)...

Díky všem za komentáře a jasný mandát :) Přihlášeno, zaplaceno.

Anonymní řekl(a)...

Super. Tak nejvyšší čas zajít na bazén...

Vl001 řekl(a)...

Bazén musí trochu počkat. Mám vážný zdravotní problém. Rýmečka :)

Anonymní řekl(a)...

Tak na to mám jednoduchý recept - stačí nepovedená obrátka v bazénu, kdy ti do nosu nateče voda a chlór se už postará o vše ostatní. Je to lepší než si nos vyplachovat nějakými kapkami....

Vl001 řekl(a)...

Nooo... jenže... já neumím obrátky :) Ach vy plavci :)

Anonymní řekl(a)...

No jak to čtu hned mám radost, že bude ve startovním poli o českého závodníka více..:-) Také jdu do toho.. Hlavně ať Ti slouží zdraví a trochu potrénuj a budeš nejen plavat v pohodě. Zdraví Mirek U.

wafaquay řekl(a)...
Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.